Usługi

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Mamy doświadczony, zgrany zespół, zbudowany przez młodych kreatywnych ludzi, których łączy wspólna pasja do realizacji naszych działań. Jeśli nie możesz doszukać się strikte, tego co potrzebujesz, śmiało prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia.
Przez lata pracowaliśmy z dużymi, jak i małymi firmami zawsze będąc otwarci na wszelkiego rodzaju projekty, podchodząc do każdego klienta w indywidualny sposób.

WIELOZADANIOWOŚĆ

Zlecenia studyjne, plenerowe, wyjazdy do klienta - jesteśmy do waszej dyspozycji!

Przed produkcja.

Na tym etapie powstaje pomysł na produkcję. Gromadzone są informacje dotyczące klienta, jego potrzeb, obszaru, jaki ma obejmować produkcja, terminów, jakie klient preferuje na realizację wideo. Powstaje kilka pomysłów na film wraz z wycenami. Tworzy się koncepcja i scenariusz. Z klientem omawiany jest cały proces produkcji wideo oraz podpisywana umowa. Ustalane są takie techniczne aspekty jak ilość i ustawienie kamer, dodatkowy sprzęt zdjęciowy (np. kran kamerowy, slider) i niezbędny sprzęt oświetleniowy, szerokość kadru filmowego, montaż, ruch i kąt kamery. Na tej podstawie tworzony jest storyboard i scenopis. Scenariusz dzielony jest na poszczególne ujęcia. Kierownik produkcji organizuje wszystko, co potrzebne jest do realizacji filmowej, angażuje ekipę i sprzęt filmowy, kompletuje niezbędne środki inscenizacyjne (kostiumy, rekwizyty, charakteryzacja), ustala termin zdjęć.

 

Produkcja.

Jest to kolejny etap. Na planie pojawia się reżyser, aktorzy, operator obrazu, dźwiękowiec, oświetleniowiec, charakteryzator. Plan zdjęciowy nadzorowany jest przez kierownika planu. Ilość dni zdjęciowych zależna jest od ilości i stopnia trudności zdjęć.

 

Post produkcja.

Post-produkcja jest ostatnim etapem produkcji wideo, w którym biorą udział tacy specjaliści jak montażysta, kolorysta czy inżynier dźwięku. Po pierwszej układce montażowej wideo jest wysyłane do zatwierdzenia przez klienta. Później następuje udźwiękowienie filmu oraz korekcja barwna. W przypadku montażu filmu interaktywnego dodatkowo prezentowana jest złożona architektura i szkielet realizacji. Filmowa przygoda kończy się wraz z przygotowaniem kopii wzorcowej.

 

 

 

 

PROMOCJA

Chcesz nagrać reklamę, ale nie wiesz co zrobić z nią dalej?
Wspieramy działania marketingowe realizowanych przez nas projektów.

BUDŻET

Od najwyższych standardów z pełną ekipą na planie, do skromnych niskobudżetowych projektów - sam wybierasz, czego od nas oczekujesz.

TRANSPARENTNOŚĆ

Wszystkie szczegóły, umowy, projekcje, terminy - jasno i przejrzyście.

INNOWACJE

Nietuzinkowe projekty, animacje, ujęcia z powietrza lub w stylu POV - dla nas to nic nowego!

Film

Filmy dokumentalne, reklamowe, clipy, reportaże.

Produkcje z naszym wsparciem technicznym.

Wedding

Miło nam poinformować że już jedna z naszych pierwszych produkcji pozwoliła nam dołączyć do grona najlepszych światowych producentów w Worldwide Event Videographers Association WEVA PRO.

Ten dział powstał u nas w 2016 roku. Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom branży ślubnej, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o profesjonalne produkcje związane z obsługą filmową jednego z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Sprostamy każdemu postawionemu przez państwa zadaniu, czy to będzie produkcja clipu, reportarzu, fotografii, podziękowań-wystarczy wskazać żadaną produkcję a my ją wykonamy na tym samym lub wyższym poziomie. Nie ograniczajmy też naszej wyobraźni niech bajkowy, sensacyjny  lub z domieszką fantastyki film zostanie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Szanujemy państwa prywatność w związku z czym publikujemy tylko filmy na których publikację uzyskaliśmy zgodę. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej produkcji zapraszamy do studia.

Foto

Wykonujemy wszelkiego rodzaju fotografię, portretową, okolicznościową, krajobrazową, przyrodniczą, plenerową, studyjną, użytkową, artystyczną, prasową, ślubną, dziecięcą, reklamową, dokumentalną, mody, reportażową. 

KS. J. Popiełuszki 9

73-108 Zieleniewo

+48 531 503 503

+48 531 716 348